Urodziny wróżkowe

Przyjęcie wróżkowe dla wszystkich małych dziewczynek zakochanych w Dzwoneczku. Taka miła odmiana dla mnie od klocków lego, robotów i samochodów. Inna kolorystyka po prostu  nie wchodziła w grę…zieleń, róż i fiolet.

Na torcie przysiadło stado motyli, cake popsy obsypał magiczny pyłek, a ciasteczka zamieniły się w czarodziejskie różdżki – było bajecznie!

Nie łatwe było zdobycie słynnych „rock candy stick” (na zdjęciach w fioletowej szklance), ale są tak popularne w USA, że chciałam je wreszcie wykorzystać i sprawdzić czy Wam też sie spodobają. Szału nie ma :) Zabarwiony cukier na patyku przypominający kryształki, które hodowaliśmy w słoikach na lekcjach chemii w podstawówce. Dzieciom oczywiście smakowały…

Wszystkie produkty do zorganizowania podobnego przyjęcia znajdziesz w naszym sklepie. Papierowe słomki, drewniane łyżeczki, plastikowe tubki na cukierki i oczywiście karteczki, które możesz sama wydrukować, wyciąć i przykleić do czego tylko chcesz.

tort przyjęcie wróżkowe słoik z cukierkami przyjęcie wróżkowe rock candy sticks przyjęcie wróżkowe ramka przyjęcie wróżkowepapierowe slomki przyjęcie wróżkowe fiolka, tubka na cukierki ciasteczkowe różdżczki cake pops przyjęcie wróżkowe babeczki przyjęcie wróżkowe_DSC7739ikona

Dodaj komentarz