bee party

Sezon na urodziny w  ogrodzie uważam za rozpoczęty. Jeśli masz w domu małą Pszczółkę wykorzystaj nasze karteczki i zrób jej BEE PARTY! Możesz wyciąć z nich girlandę, papilotki do babeczek i papierki na batoniki, które wręczysz gościom na do widzenia.

Przygotowanie przekąsek ze zdjęć zajęło naprawdę kilka chwil. Paluszki zamoczyłam w białej czekoladzie i posypałam czarnym sezamem. Pudełeczka push pop tym razem zostały napełnione pokruszonymi maślanymi ciasteczkami i polane żółtym kremem z serka mascarpone. Na wierzchu znalazły się pokruszone oreo.

Trochę dłużej zeszło się z bzyczącymi cake pops. Jak zwykle wykorzystałam biszkopt ze ścinków powstałych przy przygotowaniu tortu, do tego odrobina serka i polewa z białej czekolady. Oczy, buzia i paski z lukru plastycznego, a skrzydełka z płatków kokosowych. Jeśli potrzebujesz dokładniejszych wskazówek, napisz…zrobię wpis z przepisem :)

I pamiętaj…To jest tylko stół ze słodkościami…Jeśli impreza trwa więcej niż 3 godziny wszyscy będą głodni i warto nakarmić ich brzuchy czymś pożywniejszym :)