Cześć!
Mam na imię Monika, a Ty jesteś w miejscu gdzie spotykają się wszystkie moje pasje. Uwielbiam planować i organizować przyjęcia. Po 5 latach ciężkiej i pełnej wyzwań pracy mogę napisać, że jestem w tym świetna!

Moją misją jest ułatwienie Ci przygotowań do imprezy, która będzie oryginalna i zapadająca w pamięć. Wierzę, że podstawą do sukcesu jest konsekwentne planowanie, które pozwala nie tylko na osiągnięcie spektakularnych efektów, ale także na oszczędność czasu i pieniędzy. Szukaj pretekstów do spotkań z najbliższymi, pozbądź się wymówek, zainspiruj się i działaj. Życie jest zbyt krótkie na nudne imprezy!

Razem z partnerami (cukierniami oraz animatorami zabaw) mogę przygotować dla Ciebie dowolne przyjęcie, z wymarzonym motywem i w wybranej kolorystyce. Więcej o personalizacji przeczytasz TU.

W moim Sklepie znajdziesz najpiękniejsze, starannie wyselekcjonowane produkty. Nieustannie śledzę trendy, odwiedzam międzynarodowe targi i współpracuję z najlepszymi dostawcami branży party w Europie i na świecie!

98% produktów w sklepie jest wykonana z papieru. Świadomie unikam jednorazowych naczyń wykonanych z plastiku, chcąc mieć tym samym swój mały udział w ochronie środowiska.

Jeśli jesteś cukiernikiem, konsultantem ślubnym, lub organizujesz przyjęcia dla dzieci i jesteś zainteresowana/y ofertą sklepu do dalszej odsprzedaży, zapraszam Cię do kontaktu. Chętnie nawiążę z Tobą współpracę i udzielę rabatu dla stałych klientów.