List od Świętego Mikołaja dla dzieci – spersonalizowany!

umieszczone w: Dekoracje, Do druku, Inne do druku | 3

Jeśli, tak jak ja, pisaliście i wysyłaliście z dziećmi list do Świętego Mikołaja to teraz zadbajcie by Mikołaj coś odpowiedział :)

Przyznaję bez bicia, że ja przemyciłam w nim wszystko co chciałabym powiedzieć swoim chłopakom :) Po pierwsze, choć umieszczone na końcu, to że rodzina jest ważniejsza od prezentów. Po drugie, że mają mnie słuchać (a jak!). A po trzecie, że jak nie poprawią swojego zachowania to w przyszłym roku Mikołaj ominie ich choinkę :)

Tak się cieszę, że moje dzieci wierzą jeszcze w Mikołaja… Choć mentalnie już przygotowuję się na rozmowę z Maciusiem, jeśli bliżej Świąt jakiś kolega oświeci go, że Mikołaj nie istnieje…brrr. Macie to już za sobą ?

Jeśli nie i Wasz synek/córka nadal wierzy, że małe elfy przygotowują ich prezenty w fabryce zabawek, a Rudolf ciągnie sanie Mikołaja po całym świecie to koniecznie dajcie im jakiś namacalny dowód na to wszystko. Bo wokół zbyt dużo osób próbujących podkopać ich wiarę. Począwszy od wszystkowiedzących kolegów z przedszkola, przez ciocie i babcie, które pytają “co Ci kupić pod choinkę”, aż po dziwne reklamy, w których mówią zbyt dużo.

Będzie mi bardzo miło jeśli spodoba Ci się mój spersonalizowany list od Świętego Mikołaja. Przygotowałam stos czerwonych kopert, złoty sznurek i lak, a do tego piękny stempel ze śnieżynką. List nadany z Bieguna Północnego latającym EXPRESSem możesz zamówić POD TYM linkiem. I tylko proszę, nie czekaj do ostatniej chwili :)

 personalizowany list od mikołaja do druku

list OD Mikołaja wzór

letter from Santa Claus

koperta od świętego mikołaja

List od Mikołaja z pieczęcią

spersonalizowany list od Mikołaja

 

A może jeszcze nie wydrukowałaś darmowego listu DO MIKOŁAJA? Czasu coraz mniej, a to takie proste!

 

3 Responses

  1. Ja teraz niecierpliwie czekam aż dodasz kalendarz 2015 z możliwością wydrukowania
    Uwielbiam Twoje słodkie dekoracje~! :)

  2. o! teraz zobaczyłam że już jest gotowy, wybacz:)

  3. […] Zachęcam Was także do zamówienia odpowiedzi od Mikołaja, którą znajdziecie tutaj. […]

Dodaj komentarz